Grupa NEUCA z nagrodą w konkursie SAP Quality Awards 2017

Grupa NEUCA, oferująca szeroki portfel usług i produktów na rynku ochrony zdrowia w Polsce, otrzymała nagrodę w konkursie SAP Quality Awards 2017.

2017-05-30 15:36:54

Nagroda została przyznana w kategorii „Innowacyjność” i dotyczyła zrealizowanego wdrożenia systemu SAP SuccessFactors do zarządzania kapitałem ludzkim. Za projekt odpowiedzialna była firma GAVDI Polska.

Grupa NEUCA korzysta z systemu SAP SuccessFactors do zarządzania kapitałem ludzkim w chmurze od stycznia tego roku. Dzięki temu wszyscy pracownicy, menadżerowie oraz zarząd zyskali intuicyjne narzędzie umożliwiające wgląd do kluczowych informacji
o pracownikach, wsparcie onboardingu nowych osób, zarządzanie celami, kompetencjami, szkoleniami i rozwojem zespołów. Wcześniej, w czerwcu 2016 roku, Grupa NEUCA uruchomiła także wewnętrzny portal społecznościowy JAM, umożliwiający szybką wymianę wiedzy i pracę grupową, który stanowił preludium dalszego wdrożenia. Obecnie jest to najszersza funkcjonalnie implementacja systemu SAP SuccessFactors w Polsce.

Szukaliśmy rozwiązania, dzięki któremu zarówno pracownicy jak i menadżerowie, w jednym miejscu, niezależnie od czasu i miejsca, będą mogli w zintegrowany sposób wymieniać informacje, podejmować działania, dzielić się informacjami. Dziś, parę miesięcy po wdrożeniu, nie wyobrażamy sobie pracy na poprzednich systemach. Dlatego też jesteśmy dumni, że realizowany razem z GAVDI Polska projekt otrzymał nagrodę SAP Quality Awards w kategorii „Innowacyjność”. To podkreśla jego wysoką jakość oraz nowatorski charakter – mówi Andrzej Zieliński, dyrektor Departamentu Centralnego Polityki Personalnej, Grupa NEUCA.

Projekt w Grupie NEUCA to najszersze funkcjonalne wdrożenie SuccessFactors w Polsce, podczas którego zrealizowaliśmy wiele specyficznych i złożonych wymagań klienta. Jesteśmy dumni, że zrealizowany wspólnie z Grupą NEUCA projekt otrzymał nagrodę. Cieszymy się, że nasze kompetencje zostały docenione również przez twórców oprogramowania, czyli firmę SAP – mówi Teresa Olszewska, prezes Zarządu GAVDI Polska S.A.

SAP Quality Awards to prestiżowe nagrody przyznawane firmom, które dokonały wdrożenia rozwiązania systemu SAP w oparciu o takie wytyczne jak m.in.: efektywne planowanie, wykonanie i zarządzanie projektem wdrożeniowym, uproszczenie procesów biznesowych, czy wykazanie korzyści biznesowych płynących z implementacji chmurowego rozwiązania. 

ZNAJDŹ NAS: