MAGAZYN LIDERÓW NOWOCZESNEGO BIZNESU

Maciej Piwowarczyk
BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z BRANŻY
Maciej Piwowarczyk

Wieloletni praktyk i ekspert branży BPO/SSC/GBS

Maciej posiada ponad 14 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania procesami outsourcingowymi. W ostatnich trzech latach, jako dyrektor zarządzający CBRE, Maciej kierował z dużymi sukcesami oddziałem Global Business Services na region EMEA w okresie bardzo znaczącej zmiany organizacyjnej oraz olbrzymie wzrostu biznesu w firmie jaki i w dziale warszawskich operacji. Przed CBRE, Maciej spędził 7 lat w Accenture piastując różnorakie role liderskie w wymiarze lokalnym, regionalnym (Rumunia, Czechy lub Słowacja) i globalnym (India, Filipiny, Chiny, Argentyna lub Stany Zjednoczone) w obszarach zarządzania tranzycją, programami, centrum usług wspólnych czy też bezpośrednią obsługą procesu dla Klienta. Maciej zaczął karierę w Hewlett-Packard działając w obszarze EMEA i globalnie m.in. jako kierownik projektu czy też lider działu operacji biznesowych wliczając w to jego „długo-terminowy” pobyt na Słowacji. W ciągu tych lat, Maciej zdobył rozległa wiedzę z wielu branż, różnych obszarów procesowych (finanse & księgowość, zakupy, marketing, nieruchomości, HR lub IT) pracując dla bardzo znaczących Klientów, często liderów swoich branż.

Relacja oparta na zaufaniu, podejście „One Team”, „uczciwość liderska”, nastawienie „Can do” w zgodzie z „wartościami” firmy to jest jego sposób na kierowanie oraz zarządzanie ludźmi i operacjami.

Maciej ukończył Szkołę Główną Handlową na kierunku Finanse i Bankowość, jest także certyfikowanym managerem metodologii ITIL oraz kwalifikowanym specjalista Lean & Six Sigma. Prywatnie Maciej jest tatą dwóch chłopców Tomek ma lat 8 a Szymek lat 6.

Publikacje autora:

Data dodania artykułu: 15.05.2017
2017-05-15 10:18:33
ZNAJDŹ NAS: