Międzynarodowa firma IT przenosi się do nowego biura w Garnizonie

Ensono, międzynarodowa firma specjalizująca się w hybrydowych rozwiązaniach IT, przeniesie się do nowej siedziby w gdańskim Garnizonie.

2017-12-01 19:10:33

Przedsiębiorstwo wynajęło ponad 1 400 mkw. powierzchni w najnowszym budynku biurowym, który powstaje w ramach tego wielofunkcyjnego projektu Grupy Inwestycyjnej Hossa. W wyborze lokalizacji i przygotowaniu strategii najmu Ensono doradzali po raz kolejny eksperci JLL. Współpraca ta obejmuje również uzgodnienie wymagań technicznych i nadzór nad adaptacją powierzchni do potrzeb najemcy.

Przeprowadzka jest planowana na początek 2019  oku. Zanim to jednak nastąpi, firma będzie tymczasowo wynajmować około 700 mkw. w budynku Gamma, znajdującym się w tym samym kompleksie.

– Nowe biuro w kompleksie Garnizon umożliwi nam kontynuację dynamicznej ekspansji w Trójmieście. W ciągu kolejnych dwóch, trzech lat planujemy zwiększenie zatrudnienia do 150 specjalistów. Potrzebujemy więc elastycznej i komfortowej przestrzeni biurowej, która zarówno przełoży się na zadowolenie zespołu, jak i będzie stanowiła atrakcyjną wizytówkę Ensono. Garnizon to jeden z najbardziej charakterystycznych punktów na biurowej mapie Trójmiasta. Wierzymy, że nowe biuro w pełni odpowie na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników – tłumaczy Łukasz Pawłowski, członek zarządu Ensono.

– Kompleks Garnizon, położony w doskonale skomunikowanej i lubianej, centralnej dzielnicy Gdańska-Wrzeszcz, gdzie zabytkowa architektura płynnie łączy się z nowoczesnością, to atrakcyjne miejsce do pracy, którego poszukują dziś młodzi ludzie. Dodatkowo, oferowane powierzchnie biurowe dają szerokie możliwości indywidualnej aranżacji oraz dopasowanie jej do specyficznych wymagań najemcy – komentuje Magdalena Sierant, konsultant, JLL.

ZNAJDŹ NAS: