Philips Lighting otwiera Centrum Usług Finansowych w Łodzi

Łódzkie Centrum Usług Finansowych zatrudni 120 osób i będzie odpowiedzialne za procesy księgowe i finansowe wszystkich europejskich oddziałów firmy Philips Lighting.

2017-11-24 15:37:15

Po dokładnej analizie pozostałych, poza-transakcyjnych operacji finansowo-księgowych, Philips Lighting zdecydował, że można zwiększyć wydajność i efektywność biznesową poprzez konsolidację wszystkich procesów w jednym miejscu w Europie. Wybrano miasto Łódź ze względu na potencjał jej siły roboczej, wspólne, dobre doświadczenia z przeszłości oraz klimat przyjazny dla inwestycji i dostępność wysokiej jakości powierzchni biurowej.

– Jako, że nasze operacje księgowe i finansowe są podzielone ze względów geograficznych, zależy nam na przejściu na system scentralizowanych ośrodków kompetencji przy Centrum Usług Finansowych. To pozwoli na poprawę jakości i wydajności naszych operacji księgowych i finansowych poprzez dalszą optymalizację i standaryzację oraz zwiększenie przepływu wiedzy – powiedział Lion Paauwe, dyrektor Centrum.
– Polska daje fantastyczne szanse na zatrudnienie dobrze wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów znających języki obce i my, jako Philips Lighting, od dawna w Polsce działamy –kontynuuje.

Lion Paauwe dodaje też, że centra kompetencyjne w dziedzinie finansów i księgowości, oferujące kompleksowe zarządzanie procesami, zarządzanie dostawcami usług orazprocesami opartymi na decyzjach i uznaniach stanowią dla mieszkańców Łodzi wyjątkową możliwość dalszego rozwoju, specjalizacji i osiągnięcia kolejnego poziomu doświadczenia w finansach i księgowości, gdyż większość branży usług wspólnych skupia się wokół usług transakcyjnych. Rekrutacja pracowników jest już w toku. Philips Lighting korzysta w tej kwestii ze wsparcia firmy Experis (ManpowerGroup).

ZNAJDŹ NAS: