Kreując przyszłych liderów

BPO, Shared Services & Global Business Services Centers workforce in Poland Outsourcing Magazine Congress, 25–26 października, PGE Narodowy

2017-08-11 09:19:34

Sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce rośnie w ogromnym tempie i wszystko wskazuje na to, że do 2020 r. będzie zatrudniał ponad 300 000 pracowników. Jego dynamiczny rozwój to efekt zainteresowania światowych organizacji polskimi kadrami pracowniczymi oraz jej wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi i analitycznymi. Outsourcing to biznes korporacyjny, który pomimo rosnącej roli automatyzacji wciąż jeszcze w głównej mierze opiera się na pracy ludzi. Ich wydajność i jakość pracy w znacznej mierze zależą od zaangażowanych i świadomych liderów, których rola w transformacji współczesnych modeli dostarczania usług jest niezastąpiona. Dowiedzmy się, jaka będzie przyszłość polskich liderów i w jakich kierunkach powinni się rozwijać, by pozostawać konkurencyjnymi nie tylko w kraju, ale i za granicą.  

Już w październiku na PGE Narodowym w Warszawie spotka się blisko 100 specjalistów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Outsourcing Magazine Congress to dwa dni spotkań, 8 paneli tematycznych, networking branżowy, specjalistyczne warsztaty i 5 scen tematycznych, na których merytoryka przeplata się z praktyką, tworząc unikalny przegląd  najważniejszych zagadnień w branży.

Main stage

Rozpoczynamy mocnym akcentem i odważnie postawionym pytaniem – czy powstanie polska szkoła outsourcingu? Przekonamy się o tym, rozmawiając z najważniejszymi przedstawicielami branży BPO/SSC i GBS w Polsce. Następnie w panelu dedykowanemu obszarowi HR dowiemy się, jak zarządzać talentami w multikulturowym świecie millenialsów. Odwrócimy się na chwilę od tematów związanych bezpośrednio z rolą liderów, by spojrzeć na obszar procesów i zastanowić się wspólnie, jak nimi zarządzać, by od momentu ich zdefiniowania móc przejść do optymalizacji i dalszego doskonalenia całego modelu dostarczania usług.

Z kolei krótkie spojrzenie na technologię da nam świetny wstęp do analizy strategii wprowadzania automatyzacji w organizacjach. Stąd już niedaleka droga do rozmowy na temat Business Intelligence i tego, jak podejmować świadome decyzje w oparciu o dojrzałą analitykę biznesową. Płynnie przechodzimy do zagadnień związanych z satysfakcją klienta i rozważań na temat tego, który model jest dla nas bardziej odpowiedni – BPO czy SSC.

Drugi dzień to tematy ściśle związane ze środowiskiem pracy. Zadamy sobie bardzo ważne pytanie: dlaczego Dawid wygrywa z Goliatem? Przeanalizujemy wspólnie, jak środowisko start-upów sprzyja inkubowaniu innowacyjności i jak przenosić ją do struktur korporacyjnych? W kolejnym panelu zastanowimy się, w jaki sposób korelacja zarządzania biurami z funkcjami HR wpływa na budowanie dojrzałej społeczności biurowej  gotowej na nowe wyzwania.

Tak skomponowany program pozwoli na kompleksowe omówienie najważniejszych aspektów prawidłowego funkcjonowania organizacji, a także na wspólną refleksję i dyskusję dotyczącą aktualnych trendów w świecie biznesu. Wspólnie zastanowimy się, które rozwiązania i na jakim etapie warto wdrożyć w swojej firmie, by odnieść jak największe korzyści. Przedstawimy praktyczne symulacje na studiach przypadków, które przedstawią problemy różnych modeli biznesowych, co ułatwi wybór odpowiedniego dla nas rozwiązania. Ponadto nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem zawodowym będą odpowiadać na najbardziej nurtujące uczestników pytania.

Ścieżki dodatkowe                                                             

Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu towarzyszącym, jakim jest Real Estate Management Congress, dedykowany polskiej branży nieruchomości komercyjnych. Tematem przewodnim spotkania jest tworzenie przyjaznej przestrzeni dla prowadzenia biznesu, nakierowanej na potrzeby ludzi. Po raz pierwszy organizator uruchomił również dwie sceny dodatkowe: Workshop Stage i Business Coaching Stage, na których odbędą się zajęcia z doskonalenia umiejętności miękkich oraz specjalistyczne warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Udogodnienia

Dla wszystkich uczestników przygotowano specjalną strefę chillout, na której mieszczą się się scena innowacji oraz prezentacje mebli i wnętrz atrakcyjnych biurowców. Oprócz tego organizator zapewnia przestrzeń do networkingu oraz aplikację mobilną do wymiany kontaktów. Spoiwem wzajemnej integracji będzie wieczorne coctail party. Stworzenie warunków sprzyjających nawiązywaniu relacji biznesowych, a także wymianie wrażeń i doświadczeń jest poza możliwością zdobycia unikalnej i praktycznej wiedzy jednym z największych atutów eventu.

Organizator

Organizatorem wydarzenia jest Forum Media Polska, wydawca magazynów „Outsourcing Magazine” i „Real Estate Manager”. Dwudniowy październikowy kongres branżowy to również możliwość zyskania darmowej rocznej prenumeraty kwartalnika „Outsourcing Magazine”. Wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym.

Zobacz szczegóły o wydarzeniu:

Outsourcing Magazine Congress

http://omcongress.pl/#program

Real Estate Managment Congress

http://remcongress.pl/#program

----------------------------------

Kontakt:

Paweł Brzózka

tel.  61 665 57 88

kom. 536 812 216

pawel.brzozka@forum-media.pl

ZNAJDŹ NAS: