Summit EOIF GigaCon

Największej w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji - Summit EOIF GigaCon. Odbędzie się ona w dniach 26-27 lipca na PGE Narodowym w Warszawie.

2017-07-19 09:49:24

Gorąco zachęcamy do udziału w największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu informacji - Summit EOIF GigaCon. Odbędzie się ona w dniach 26-27 lipca na PGE Narodowym w Warszawie. Zapraszamy do  bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane narzędziami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.


W ciągu 2 dni zapewniamy Państwu:
* przegląd rozwiązań/narzędzi z zakresu obiegu dokumentów i procesów biznesowych (m.in. firm: WEBCON, DSA, Billennium,elliteq, Tecna, Konica Minolta, XSystem, Axence, Connect Distribution, HP, Astrafox, ELO Digital Office, Kofax, BeOne, Skanowanie.pl, SaldeoSMART i SkanSerwis)
* możliwość udziału w wybranych wykładach (do wyboru ponad 30 prelekcji m.in. o JPK, RODO, praktycznych przykładach wdrożeń)
* możliwość konsultacji w kąciku porad RODO
* pokazy technologii (m.in. gogle VR, druk 3D, drony), strefa relaksu
* możliwość udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami
* materiały konferencyjne (pakiety startowe) i przerwy kawowe

Agenda jest już prawie zamknięta, a tematy wykładów i ich opisy mogą Państwo znaleźć tutaj:
http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/#agenda

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie:  http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/

ZNAJDŹ NAS: